Kancelaria

KMK Kancelaria Adwokacka Kupietz - Mościńska, Kubasiak s.c. KMK Kancelaria Adwokacka Kupietz - Mościńska, Kubasiak s.c.
KMK Kancelaria adwokacka Kupietz-Mościńska, Kubasiak s.c. w Katowicach wraz z doradcą podatkowym Bogusławem Kubasiak świadczy pełną obsługę prawną i doradztwo podatkowe na rzecz klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych.
Kancelarię tworzy zespół prawników łączący w sobie pasję i doświadczenie, o szerokim spektrum wiedzy prawniczej i podatkowej, skupiający adwokatów i doradców podatkowych, zapewniający kompleksowy zakres usług prawnych. Współpracujemy z gronem lekarzy specjalistów z różnych dziedzin medycznych przeprowadzających analizę merytoryczną prowadzonych przez nas spraw z zakresu prawa medycznego. Ponadto, współdziałamy z rzeczoznawcami majątkowymi specjalizującymi się w wycenie nieruchomości m.in. dla celów ustalenia wysokości podatku od spadku lub darowizny, czy wartości majątku wspólnego oraz w wycenie przedsiębiorstw i wartości know - how.

Swoją działalność skupiamy nie tylko na terenie aglomeracji górnośląskiej, ale działamy także na terenie całego województwa śląskiego, opolskiego i małopolskiego.

Specjalizujemy się przede wszystkim w sprawach z zakresu prawa medycznego, w tym o odszkodowania i zadośćuczynienia oraz w sprawach podatkowych, w szczególności dotyczących kontroli podatkowej i postępowania przed sądami administracyjnymi.

Jednym z głównych profili działania Kancelarii są również sprawy z zakresu prawa rodzinnego, tj. sprawy o rozwód, podział majątku wspólnego, alimenty, władzę rodzicielską, kontakty. Nasza oferta dotyczy szeroko pojętego zastępstwa prawnego w sprawach cywilnych (rodzinnych, spadkowych, o zapłatę), jak i w sprawach karnych, w tym karno-skarbowych i wykroczeniach.

Świadczone przez Kancelarię usługi obejmują także bieżącą obsługę prawną firm, analizę i przygotowanie kontraktów handlowych, windykację należności (w tym prowadzenie postępowań egzekucyjnych), a także zastępstwo procesowe w toku sporu sądowego. Pomagamy założyć własną działalność gospodarczą lub spółkę. Kancelaria zapewnia usługi dotyczące doradztwa podatkowego, analizy  i optymalizacji  podatkowej (odpowiednia forma opodatkowania), zarówno dla klientów biznesowych, jak i klientów indywidualnych.

Cechuje nas oddanie, rzetelność, skrupulatność i determinacja w dążeniu do celu. Zapewniamy staranne podejście do każdej prowadzonej sprawy, przejrzystą współpracę otwartą na potrzeby Klienta. Dbamy również o zachowanie najwyższych standardów prawniczych i biznesowych.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.